Dlaczego drabinka do ćwiczeń jest wspaniałym pomysłem na prezent dla dzieci? 🤔

Drabinka do ćwiczeń Małpiszon – spraw, by pokój Twojego dziecka był wyjątkowy. Oferowane przez nas drabinki do pokoju to coś więcej niż po prostu sprzęt do ćwiczeń. Dostępne w wielu modelach i wariantach kolorystycznych, z pewnością przyciągną uwagę malucha i sprawią, że pokocha on aktywne formy wypoczynku.

Pokój dziecka to najszybciej zmieniające się pomieszczenie w całym domu. Dlatego niezwykle istotne aby przy aranżacji tego pomieszczenia stwarzać sobie stałą możliwość prostego i szybkiego wprowadzania zmian w jego wnętrzu. Drabinki z drążkiem do podciągania stworzono z myślą o wygodzie rodzica i bezpiecznej zabawie. Prosty system montażu sprawia, że samodzielnie jesteś w stanie zamontować drabinkę w pokoju dziecka, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zdemontujesz ją z łatwością. Dobrze przytwierdzony sprzęt jest stabilny i wytrzymały, co jest gwarantem wielu godzin udanej zabawy!

Dlaczego warto wybierać drabinki do ćwiczeń MAŁPISZON?

co mamy dla ciebie?

1 299,00 1 599,00 
849,00 1 148,00 
799,00 900,00 
820,00 995,00 
2 640,00 3 040,00 

Odciągnij dziecko od ekranu komputera, spraw by zapomniało o konsoli i joysticku do gier!

Jak odciągnąć dziecko od ekranu smartfona czy komputera? Dostarcz mu porcję równie ekscytujących emocji ale w dużo bardziej zdrowej formie, wymagającej podjęcia aktywności fizycznej! Zabawa na drabinkach do ćwiczeń to doskonała alternatywa dla pokonywania kolejnych misji w grach na konsoli. To także możliwość, wyrobienia w dziecku zamiłowania do aktywnych form wypoczynku. Nasze produkty odciągnęły już od monitorów nawet najbardziej wytrawnych graczy – kluczem jest tutaj pomysł i atrakcyjność produktu. Malpiszon.pl to coś więcej niż standardowa drabinka gimnastyczna – z nami nie będziecie się nudzić!

Drabinka z dołączoną zjeżdżalnią albo drabinka ze ścianką wspinaczkową – poznaj unikalne sprzęty zabaw i ćwiczeń, które bez problemu mogą rywalizować o uwagę z telefonem, komputerem czy grami telewizyjnymi. Spraw, by przedszkolak zamienił sprzęt elektroniczny na sprzęt do ćwiczeń!

Drabinka z kółkami gimnastycznymi, drabinka z drążkiem do podciągania czy drabinka ze szczebelkami drewnianymi? Malpiszon.pl to ogromny wybór drabinek dla dzieci, efekt naszej wieloletniej obecności w branży. Wyróżnia nas jakość i unikalność – przemyślane, solidnie wykonane produkty, których nie znajdziesz nigdzie indziej.