Płatności i dostawa

Zawarcie Umowy Sprzedaży między Kupującym a Sprzedającym następuje po uprzednim złożeniu przez Kupującego Zamówienia w Sklepie Internetowym.

Sprzedający udostępnia Kupującemu następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:
a) Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego
b) Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki
c) Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu Allegro
d) Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu Przelewy24*

* operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

Po złożeniu Zamówienia Kupujący otrzymuje wiadomość e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej, która zawiera co najmniej oświadczenia Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia i o jego przyjęciu do realizacji oraz potwierdzenie zawarcia Umowy Sprzedaży. Z chwilą otrzymania przez Kupującego powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Kupującym a Sprzedawcą.

Termin dostawy Produktu do Kupującego wynosi standardowo do 10 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie potwierdzania Zamówienia podano krótszy termin (dla większości produktów termin dostawy wynosi 1-2 dni robocze). W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 20 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Kupującego liczy się od:
a) dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedającego w przypadku płatności przelewem
b) dnia zawarcia Umowy Sprzedaży w przypadku płatności za pobraniem.

Dostępne sposoby dostawy lub odbioru Produktu zakupionego w Sklepie Internetowym:
a) Przesyłka kurierska InPost
b) Przesyłka kurierska DPD (dla paczek wielkogabarytowych)
b) Przesyłka kurierska DHL
c) Przesyłka Paczkomatowa InPost