Huśtawka ogrodowa dostosowana do wieku dziecka

hustawka ogrodowa dostosowana do wieku dziecka

Huśtawka ogrodowa jest doskonałym sprzętem zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. To produkt, który pozwala spędzać czas na świeżym powietrzu. Dzieci rozwijają swoją kreatywność, a do tego mają okazję do spożytkowania energii. Każdy rodzic z uśmiechem obserwuje, jak wielką radość sprawia maluchom huśtanie.

Obecnie w ofercie sprzętów ogrodowych można bez problemu znaleźć huśtawki o rozmaitym charakterze. Dostępne są m.in. bocianie gniazda, opony, leżaki, huśtawki kubełkowe, namioty, a także klasyczne siedziska. Dzięki temu bez problemu znajdzie się huśtawkę dostosowaną do wieku dziecka.

Huśtawki ogrodowe dla małych dzieci

Mitem jest, że dziecko musi ukończyć 3 rok życia, aby móc korzystać z huśtawki. Faktem jest natomiast to, że huśtawki ogrodowe dla dzieci nadają się także dla maluszków. Ważne jednak jest, by dobrać odpowiedni model przystosowany do wieku dziecka. Przede wszystkim huśtawka ogrodowa dla najmłodszych powinna być wyposażona w:

Huśtawki ogrodowe dla małych dzieci

Obecność wyżej wymienionych elementów jest gwarancją bezpieczeństwa oraz wysokiego komfortu maluchów. Huśtawka ogrodowa dla dzieci może być używana już od 6 miesiąca życia. Przeważnie modele przeznaczone dla maluchów są używane do momentu ukończenia przez dziecko 3 lat.

 • siedzisko do hustawki dla dzieci czerwone
  110,00 
 • hustawka kubelkowa dla maluszka
  109,00 
 • lancuchowa hustawka
  344,00 

Zabawa na huśtawce jest znakomitym sposobem na pokazanie podopiecznemu świata i na to, żeby spędził on trochę czasu na świeżym powietrzu. Wahadłowy ruch działa uspokajająco i często może stać się nawet remedium na płacz. Widok roześmianego maluszka jest prawdziwym prezentem dla każdego rodzica. Huśtawka dla najmłodszych zapewnia dzieciom wspaniałą rozrywkę i jest przy tym miejscem wypoczynku. Wygodne, głębokie siedzisko zapewnia najwyższy stopień komfortu i sprawia, że maluch może skupić się na odkrywaniu świata.

Huśtawka dla najmłodszych

Huśtawki ogrodowe dla dzieci powyżej 3 roku życia

Dzieci powyżej 3 roku życia mogą bawić się na większości huśtawek. Rodzice stawiają m.in. na:

Huśtawki ogrodowe dla dzieci powyżej 3 roku życia

Każdy rodzaj znajduje swoich amatorów. Bocianie gniazdo i opona są uwielbiane przez aktywne dzieci, które nie potrafią wysiedzieć w miejscu, a huśtawka staje się dla nich miejscem do ćwiczenia nowych akrobacji. W ten sposób młody człowiek rozwija swoją koordynację ruchową oraz zużywa nadmiar energii. Tradycyjne huśtawki ogrodowe łańcuchowe sprzyjają nie tylko zabawie, ale również rozmyślaniom. Z takiej perspektywy świat wydaje się jeszcze ciekawszym miejscem.

 • plastikowe siedzisko kwadratowe zielone
  75,00 
 • plastikowe siedzisko lux niebieskie
  103,00 
 • bocianie gniazdo 120cm
  370,00 
 • hustawka siedzisko
  80,00 

Huśtawka dla dzieci ogrodowa w formie leżaka jest z kolei idealnym miejscem wypoczynku. Plusem tego modelu jest również to, że może z niego korzystać jednocześnie więcej niż jedno dziecko. To prawdziwe wybawienie dla rodziców paru urwisów. Od teraz nie trzeba będzie już wysłuchiwać kłótni o to, kto ma się teraz bawić. W takich przypadkach znakomicie sprawdzi się również huśtawka ogrodowa podwójna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *