Jak urządzić ogrodowy plac zabaw przy niedużych powierzchniach?

silownie ogrodowe sky 2

Plac zabaw na własnym podwórku? To niewątpliwie marzenie każdego rozbrykanego dziecka. Co jednak w sytuacji, gdy nasz ogród nie powala metrażem? Czy musimy rezygnować z pomysłu na prywatny plac zabaw? Okazuje się, że wcale nie! Poznaj najmniejsze place zabaw od Malpiszon.pl, które idealnie sprawdzą się przy niedużych powierzchniach i które dostarczą Twojemu dziecku masę zabawy i radości. Zobacz jakie rozwiązania sprawdzą się na Twoim podwórku!

Coś dla dziecka i dla rodzica – Siłownia ogrodowa Sky 2

Jeżeli szukasz kompaktowego zestawu, który będzie jednocześnie placem zabaw dla dzieci i siłownią ogrodową dla Ciebie, to koniecznie sprawdź to rozwiązanie. Siłownia ogrodowa Sky 2 to połączenie, z którego będą zadowoleni wszyscy, bez względu na wiek i które z całą pewnością zmieści się w Twoim ogrodzie. Zestaw ten to zaledwie  280 cm x 110 cm. Dzięki swojej prostej i minimalistycznej konstrukcji oraz designowi idealnie dopasuje się do niedużych ogrodów. Siłownia ogrodowa Sky 2 wykonana została z naturalnego drewna świerkowego. W jej wyposażeniu znajdziesz poziomą drabinkę do wspinania, zestaw drążków do podciągania oraz siatkę wspinaczkową. Dodatkowo masz możliwość rozbudowania tego zestawu o wybrane elementy np. różnego rodzaju huśtawki czy akcesoria gimnastyczne t.j. lina, trapez, worek bokserski czy kółka gimnastyczne. 

Dla dzieci już od 2 roku życia – Plac zabaw Bambino

Jeśli szukasz pierwszego placu zabaw dla swojego dziecka – trafiłeś idealnie. Plac zabaw Bambino, dzięki swojej niedużej powierzchni i wysokości przeznaczony jest do  zabawy dla tych najmłodszych, dlatego idealnie sprawdzi się dla dzieci już od 2 roku życia. Choć wymiary tego zestawu to zaledwie 180 cm x 118 cm, plac zabaw Bambino na swojej powierzchni mieści aż 5 indywidualnych elementów, na których bawić się może Twój mały Smyk. W skład tego zestawu wchodzi: siatka wspinaczkowa wykonana ze sznurka, plastikowa zjeżdżalnia z podestem, drewniana drabinka, liczydło oraz ścianka wspinaczkowa dla małych alpinistów. Postaw na plac zabaw Bambino i zobacz ile radości zmieścić się może na tak niewielkiej powierzchni!

Uwielbiacie bujanie? Huśtawka ogrodowa podwójna Mix musi być wasza!

Ten zestaw będzie świetnym rozwiązaniem dla tych dzieci oraz Was, którzy wprost uwielbiają huśtawki i wszystko, co się buja. Huśtawka ogrodowa podwójna Mix to zestaw o wymiarach 274 cm x 128 cm, wykonana została ze stali pokrytej proszkową farbą, dzięki czemu cała konstrukcja jest niezwykle wytrzymała na działania warunków atmosferycznych. Zestaw ten mieści w sobie kosz do koszykówki oraz dwa osobne miejsca na huśtawki, które możesz dopasować do stelaża według własnych preferencji. W ofercie Malpiszon.pl znajdziesz zarówno ogromny wybór huśtawek klasycznych, jak i te bardziej szalone, jak np. huśtawka-talerz, bocianie gniazdo, huśtawka leżak, boja czy ponadczasowa huśtawka opona. Huśtawkę w tym zestawie możesz wymienić także na inny element z akcesoriów np. kółka gimnastyczne, trapez czy worek bokserski. 

Stwórz wymarzony plac zabaw z siłownią ogrodową Sonne!

Siłownia ogrodowa Sonne zajmuje zaledwie 180 cm x 110 cm powierzchni. Dzięki niedużym wymiarom oraz swojej prostej i minimalistycznej konstrukcji będzie prezentować się dobrze, nawet w najmniejszym ogrodzie. Zestaw ten to gratka zarówno dla małych, jak i dużych Małpiszonów, a to dlatego, że łączy ze sobą siłownię z ogrodowym placem zabaw dla dzieci. Jakie elementy znajdziesz w siłowni ogrodowej Sonne? Oprócz drewnianej formy, w zestawie znajduje się również drabinka do ćwiczeń, zestaw drążków do podciągania, ścianka wspinaczkowa oraz siatka linowa. Poza tym możesz dodatkowo rozbudować ten komplet o wybrane elementy takie jak: różnego rodzaju huśtawki, linę, worek bokserski, linę gimnastyczną czy taśmy do ćwiczeń, które usprawnią Twój codzienny trening. 

Przedstawiliśmy rozwiązania, które zmienią nawet najmniejszy ogród w miejsce pełne śmiechu, zabawy i niekończącej się radości. Postaw na propozycje od Malpiszon.pl, które sprawdzą się przy niedużym metrażu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *