Plac zabaw do ogrodu – nietypowe rozwiązania

bananalama tasma do chodzenia slackline dziewczynki

Nie ma drugiego takiego placu zabaw. Slackline, kopuła wspinaczkowa, wodny plac zabaw. Poznaj najbardziej nietypowe rozwiązania do Twojego ogrodu.

Jeśli Twój maluch znudzony jest już standardowymi placami zabaw, które mijane na każdym kroku niczym się od siebie nie różnią, a sam widok huśtawki, piaskownicy czy zjeżdżali wcale nie zachęca go do zabawy na świeżym powietrzu – Malpiszon.pl wychodzi naprzeciw wszystkim rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim pociechom oryginalną i bezpieczną rozrywkę, a zarazem mieć je blisko siebie, na ogrodowym podwórku. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najbardziej nietypowych i oryginalnych rozwiązań, które z pewnością ucieszą Twojego malucha i nie pozwolą mu się zbyt szybko znudzić. Tylko uważajcie, istnieje ryzyko, że taki ogrodowy plac zabaw może przyciągnąć zainteresowanie także innych dzieciaków z sąsiedztwa.

Taśma do chodzenia Slackline

Taśma do chodzenia Slackline to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dziecko spędzając czas na zabawie jednocześnie rozwija swoją sprawność fizyczną. Ćwiczy równowagę oraz poprawia swoją koordynację ruchową, co również w znacznym stopniu wpływa na jego centralny układ nerwowy, poza tym to dodatkowy czas spędzony na świeżym powietrzu, a jak dobrze wiemy, czasami niełatwo jest odciągnąć dziecko sprzed ekranu telewizora czy komputera. Slackline to nie tylko rozrywka dla najmłodszych. Zestaw ten idealnie sprawdzi się jako miejsce ćwiczeń dla każdego. Bez względu na wiek dostarczy dużo zabawy i niekiedy krzty adrenaliny, a przy regularnych ćwiczeniach idealnie wpływa na rozwój sprawności fizycznej. Zestaw ten przeznaczony jest także dla osób początkujących. 

Wodny plac zabaw Sprinqle

Wodny plac zabaw : to chyba ten typ ogrodowych sprzętów zabawowych, o którym marzy każdy maluch, a z pewnością marzyliśmy my, będąc jeszcze małymi zuchami, bo w końcu, które dziecko nie lubi wodnych zabaw na świeżym powietrzu? Chociaż wodny plac zabaw Sprinqle to już zupełnie inny wymiar wodnej rozrywki, gdyż jego skrzynka kontrolna posiada aż trzy wbudowane gry i obsługiwana jest za pomocą aplikacji mobilnej, co sprawia, że możesz uczestniczyć w zabawie ze swoim dzieckiem, nawet z drugiego końca ogrodu i tym samym zaskakiwać swoją pociechę wodnymi wybuchami. Ten oryginalny plac zabaw zbudowany jest z płytek 3×3 o antypoślizgowej fakturze, których układ zmienić możesz również na kształt “gry w klasy”. Całą zabawę obsługiwać można również manualnie. 

 Kopuła wspinaczkowa

Kopuła wspinaczkowa dla dzieci to geometryczny plac zabaw, na którym Twój smyk może wspinać się, zwisać, podciągać się czy huśtać, a to wszystko wpływa doskonale na rozwój jego siły mięśni, zwinność i koordynację ruchową. Dodatkowo, forma tego ogrodowego placu zabaw rozwija kreatywne myślenie i wyobraźnię, a to wszystko w bezpiecznych warunkach, gdyż szczegółowo dopracowana konstrukcja zbudowana jest z materiałów w pełni sprawdzonych, odpornych na korozję i działania warunków atmosferycznych, których jakość potwierdzona jest certyfikatami. Na koniec dodamy, że prosty montaż sprawia, że można z łatwością umieścić ją w jakimkolwiek miejscu w ogrodzie.

Dłużej nie musisz już zachodzić w głowę, jak przekonać swoją pociechę do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu, obok placu wodnego Sprinqle, taśmy slacklin czy kopuły wspinaczkowej, na pewno nie przejdzie ono obojętnie. Jako Malpiszon.pl zawsze dbamy, aby nasza oferta była maksymalnie urozmaicona. Zakup sprzętu zabawowego ze sklepu Malpiszon.pl to gwarancja długich godzin spędzonych na beztroskiej zabawie w bezpiecznych warunkach, a to wszystko może dziać się tuż pod Twoim oknem, na ogrodowym placu zabaw. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *