Świąteczny konkurs od MAŁPISZON.pl dla czytelników!

konkurs malpiszon

Święta już niedługo, dlatego w tym roku wyjątkowy konkurs od MAŁPISZON.pl dla wszystkich subskrybentów naszego nowo upieczonego Newslettera! Spraw dziecku i sobie wyjątkowy prezent na Gwiazdkę! Wyniki już 18 grudnia 2019 r.

NEWSLETTER… a w nim, będziemy Was informować o nowościach i ciekawych pomysłach do pokoi dziecięcych, o zaskakujących akcesoriach gimnastycznych dla dzieci, o konkursach i promocjach organizowanych dla Was na https://malpiszon.pl, jak zachęcać dzieci do aktywności fizycznej i jakie wciągające zabawy na drabince można zaproponować, o tym jak spożytkować wreszcie energię, która rozpiera naszych małpiszonów. Zapraszamy do subskrypcji Newslettera i tym samym do wzięcia udziału w naszym świątecznym konkursie.

Zadanie Konkursowe:

Aby wziąć udział w świątecznym Konkursie, należy zostać czytelnikiem Newslettera MAŁPISZON.pl

Nagrody:

A do wygrania 5 bonów na zakupy w sklepie MAŁPISZON.pl o wartości 1000,00 zł, 500,00 zł lub 3x 100,00 zł w okresie od 18.12.2019 do 31.12.2020 r.

Terminy:

Konkurs świąteczny trwa do 17 grudnia 2019 do godziny 23:59:59. Rozstrzygnięcie Konkursu i wyłonienie zwycięzców już 18 grudnia 2019 roku. Ogłoszenie wyników na Stronie Organizatora oraz profilach mediów społecznościowych.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs świąteczny zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez MAŁPISZON Alina Daribazaron z siedzibą w Krakowie, ul. Łepkowskiego 8/31, 31-423 Kraków, zwaną dalej „Organizatorem”.
 2. Konkurs odbywać się będzie w terminie od dnia 08.11.2019 r. od godziny 00:00:00 do dnia dnia 17.12.2019 r. od godziny 23:59:59
 3. Konkurs prowadzony jest na całym obszarze Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem Strony Internetowej MAŁPISZON.pl
 4. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 5. Konkurs nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Organizatora.
 6. Regulamin Konkursu dostępny jest do wglądu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej MAŁPISZON.pl, zwanej dalej „Stroną internetową”.    

§ 2. ZASADY KONKURSU

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 2. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu Konkursu.
 3. Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik powinien wykonać zadanie polegające na zapisaniu się do Newslettera Organizatora
 4. Formularz zapisu do Newslettera dostępny jest na stronie https://malpiszon.pl/sklep
 5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Organizatora Konkursu spośród Uczestników Konkursu spełniających warunki konkursowe.
 6. Po rozstrzygnięciu Konkursu, Organizator skontaktuje się mailowo ze Zwycięzcami i poprosi ich o przesłanie e-mailem zwrotnym danych w postaci: imienia i nazwiska, adresu do korespondencji i numeru telefonu.
 7. Uczestnik ma obowiązek podania w e-mailu danych aktualnych i zgodnych ze stanem rzeczywistym oraz ich aktualizacji w razie zmiany po uzyskaniu informacji o wygranej w Konkursie.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika nieprawdziwych lub niekompletnych danych, lub niedokonanie przez Uczestnika ich stosownej aktualizacji.
 9. W przypadku gdy Uczestnik, z którym skontaktował się Organizator, nie prześle e-maila z danymi osobowymi w terminie 2 dni od momentu otrzymania stosownej prośby od Organizatora, nagroda, którą by otrzymał, przepada, a w jego miejsce zostanie wyłoniony nowy Zwycięzca.
 10. Jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę w Konkursie.
 11. Nagrodami w Konkursie są kupony rabatowe o wartości 1.000,00 zł, 500,00 zł oraz trzy kupony o wartości 100,00 zł.
 12. Kupony rabatowe uprawniają do zniżki na zakup z oferty Organizatora, zrealizowany za pośrednictwem sklepu internetowego Organizatora pod adresem MAŁPISZON.pl w okresie od 18.12.2019 r. do 31.12.2020 r.
 13. Skorzystanie z kuponu rabatowego następuje poprzez wpisanie w odpowiednie okno Sklepu Internetowego Organizatora kodu kuponu rabatowego.
 14. Kupon rabatowy może być wykorzystany tylko jeden raz.
 15. Nie należy ujawniać kodu rabatowego osobom trzecim.
 16. Posiadaczowi kuponu rabatowego nie przysługuje prawo do otrzymania równowartości rabatu w formie ekwiwalentu pieniężnego.    

§ 3. REKLAMACJE

 1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być składane wyłącznie w formie pisemnej w terminie od dnia 18.12.2019 r. do dnia 31.12.2019 r. na adres podany w § 1 ust. 1.
 2. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 7 dni od dnia ich doręczenia Organizatorowi, a składający reklamację zostanie niezwłocznie zawiadomiony o stanowisku Organizatora w sprawie reklamacji.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uzyskanie i wykorzystanie kuponu rabatowego niezgodne z niniejszym Regulaminem.
 4. Towary, które zostały zakupione w ramach Konkursu, mogą zostać zwrócone na zasadach określonych przez sklep.
 5. W przypadku zwrotu towarów zakupionych w ramach Konkursu, Uczestnik Konkursu otrzymuje zwrot wartości produktu widniejący na paragonie.
 6. Konsultanci Sklepu Internetowego MAŁPISZON.pl są do dyspozycji Klientów codziennie w godzinach 8:00 – 22:00 pod tel. 799-740-712, biuro@malpiszon.pl

8 komentarzy do “Świąteczny konkurs od MAŁPISZON.pl dla czytelników!

 1. Maria says:

  Przeglądam wasza ofertę drabinek do pokoju synka a tu widzę taki konkurs ♥️ Oczywiście ze spróbuje i życzę wszystkim powodzenia ?

 2. Emilia Skiba says:

  WOW. Przeglądając Państwa ofertę musiałam spróbować w tym konkursie. Drabinki są niesamowite. Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że mogłabym stworzyć dzieciom istny raj w domu. Propozycję są tak inspirujące, że wyobraźnia już pracuje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *