Za mało miejsca w ogrodzie? TOP 3 placów zabaw do małego metrażu

stelaz do hustawki do ogrodu srebrny dla dzieci

Nowoczesne place zabaw do małego metrażu

Plac zabaw to jedno z ulubionych miejsc każdego szkraba – drabinki, zjeżdżalnie, huśtawki czy domki przynoszą masę uśmiechu na buzi malucha. Niestety, organizacja prywatnego placu zabaw nie zawsze jest możliwa ze względu na brak dostępnej przestrzeni – czy aby na pewno? Okazuje się, że wcale nie! Poznaj nasze top 3 placów zabaw od Malpiszon.pl, które z pewnością pokocha Twoje dziecko i które nie zajmą zbyt wiele przestrzeni na waszym podwórku.

Plac zabaw do ogrodu Zamek

Jedną z naszych propozycji jest ogrodowy plac zabaw dla dzieci – Zamek, który już swoją nazwą, a przede wszystkim projektem przenosi wyobraźnię w dalekie królestwo. Domek zajmuje niecałe dwa metry kwadratowe powierzchni + zjeżdżalnia. Uważamy, że rodzic będzie zaskoczony tym, jak wiele dziecięcych pomysłów i zabaw zmieścić się może na tak niewielkiej przestrzeni. A to oczywiście nie koniec, ponieważ dzięki swojej konstrukcji i rozbudowanemu wyposażeniu do tej fortecy zalicza się także drabinka, ścianka wspinaczkowa i piaskownica. Czy trzeba czegoś więcej do poskromienia energii małego Małpiszona :)?

ogrodowe_place_zabaw_dla_dziecka_zamek

Jeżeli Twoje dziecko jest już nieco poważniejszym “starszakiem”, który w swoim rozwoju potrzebuje trochę mocniejszych bodźców i krzty adrenaliny, a wcześniejsza propozycja nie do końca będzie spełniać jego oczekiwania – nie musisz się martwić, sklep Malpiszon.pl ma w swojej ofercie coś dla dzieciaków w każdym wieku.

Huśtawka ogrodowa podwójna Mix – gra w kosza i bujanie w jednym

Huśtawka Mix to bez dwóch zdań najbardziej oblegana atrakcja na miejskich placach zabaw.  Kolejki dzieci czekające na swój moment, po chwile szczęścia i zabawy. A co jeśli możesz ją mieć w swoim własnym ogrodzie i tym samym zapewnić dziecku nieustanne chwile radości? Coś wspaniałego, tym bardziej, gdy jest ona podwójna i przyjemnością może dzielić się ono z rodzeństwem, kolegami lub po prostu z Tobą. Jest to kolejna z ich “niewielkich” propozycji, gdyż jej wymiary to zaledwie 2,7 m x 1,3 m. 

Ogromnym plusem tego zestawu jest łatwość w wymianie elementów, a co za tym idzie jego personalizacja, ponieważ poza klasyczną bujawką, na miejscu drugiej zamontować możesz huśtawkę talerz, leżak czy – bocianie gniazdo lub zupełnie z niej zrezygnować i w to samo miejsce zamontować drabinkę linową. Nie można zapomnieć oczywiście o koszu do gry w koszykówkę, który jest stałym segmentem tego zestawu i który na pewno urozmaici dziecięce psoty. A kto wie, może dzięki zabawie urośnie Wam drugi Michael Jordan?

Plac zabaw do ogrodu First

Wśród sprzętu oferowanego przez Malpiszon.pl znaleźliśmy także małe co nieco dla młodszych brzdąców. Ogrodowy plac zabaw First dla dzieci jak sama nazwa mówi, zaprojektowany został jako pierwsze miejsce rozrywki dla Twojego już nawet 1,5 rocznego malucha. Producent zapewnia, że zestaw ten skomponowany został tak, aby na wiele sposobów zadbać o doskonalenie się obszaru poznawczego oraz dużej i małej motoryki w rozwoju twojego dziecka. 

No właśnie małe co nieco, bo ten ogrodowy plac rozrywki to jedynie 2,6 m x 1,4 m, dzięki czemu bez problemu znajdziecie dla niego miejsce na Waszym podwórku. Ten niewielki zestaw, dzięki swojej kompozycji i bogatemu wyposażeniu, mieści w sobie wielorakie elementy. Z jednej strony siatka sznurkowa, z drugiej zaś ścianka dla stawiających swoje pierwsze kroki we wspinaczce małych alpinistów, a na “szczycie” zwieńczenie trudów tej podróży- zjeżdżalnia. A jeżeli dla kogoś to nadal za mało, cała konstrukcja tworzy namiot, aby dać waszemu dziecku jeszcze więcej szczęścia i miejsca do zabawy. 

Jeżeli więc nie masz zbyt wiele miejsca na wymarzony plac zabaw w ogrodzie dla swojego dziecka, to Malpiszon.pl da Ci kompaktowe rozwiązania i propozycje, które z pewnością się w nim pomieszczą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *